×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1400/07/21 - 09:54
  • بازدید : 471
  • تعداد بازدیدکننده : 466
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیریت امور مالی دانشگاه:

برگزاری جلسه آموزشی روسای امور مالی واحدهای تابعه دانشگاه

به نقل از روابط عمومی مدیریت امور مالی، روسای امور مالی واحدهای تابعه دانشگاه به همراه کارشناسان حقوق و دستمزد برای دریافت آموزش های تکمیلی گرد هم آمدند.

 

برگزاری جلسه آموزشی روسای امور مالی واحدهای تابعه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و به نقل از روابط عمومی مدیریت امور مالی، روسای امور مالی واحدهای تابعه دانشگاه به همراه کارشناسان حقوق و دستمزد برای دریافت آموزش های تکمیلی گرد هم آمدند. این نشست با هدف اجرایی کردن بخشنامه وزارت امور اقتصاد و دارایی در خصوص یکسان سازی پرداخت ها تشکیل شد.

این جلسه آموزشی در روز دوشنبه 12/7/1400 از ساعت 8 تا 16 برقرار بود. در این جلسه آموزشی که با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در محل سالن ابن سینا واقع در دانشکده پزشکی برگزار شد محمد حسین سعیدی مدیر امور مالی و معاونین وی نیز حضور داشتند.

در بخشی از این نشست آموزشی که با حضور نماینده نرم افزار آذرخش (حقوق و دستمزد) برگزار شد تغییرات صورت گرفته در این نرم افزار به سمع و نظر شرکت کنندگان در نشست رسید و از آنجا که با عنایت به بخشنامه وزارت امور اقتصاد و دارائی در خصوص یکسان سازی پرداخت ها مبنی بر اینکه کلیه  پرداختی ها (از جمله حقوق، اضافه کار و ...) باید از طریق خزانه دولت صورت پذیرد، تغییرات صورت گرفته مشخص و واحد ها ملزم به اجرای این موارد شدند.

لازم به ذکر است تغییر ساختار نرم افزار و رفع اشکال و پرسش و پاسخ بخش دیگری از این نشست یک روزه بود.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,صفحه اصلی
  • گروه خبری : 108964
کلمات کلیدی
متن استاتیک شماره 39 موجود نیست